Hidea / Nimarine (F25HE - Cylinder Head)


Trustwatersport heeft onlangs de onderdelen voorraad van Hidea Marine overgenomen. Deze onderdelen zijn, naast de Hidea Buitenboordmotoren, ook te gebruiken in de Nimarine Buitenboordmotoren. 

Nimarine Buitenboordmotoren zijn in feite Hidea Buitenboordmotoren en komen dan ook uit de Hidea fabrieken in China. De onderdelen zijn verder te gebruiken in de Parsun Buitenboordmotoren en veelal ook in de Yamaha Buitenboordmotoren.

Momenteel worden de onderdelen in onze webshop geplaatst. Staat uw onderdeel er nog niet in, laat het ons dan even weten zodat we hier actie op kunnen nemen.



Nr

Onderdeel

Omschrijving

#

1

F25-01.05.06.01

Cylinder head

1

2

F25-01.05.05.00

Camshaft Assy

1

3

F25-01.05.00.09

Copper Washer

1

4

F25-01.05.00.08

Camshaft limit Bolt M6*1.0

1

5

F15-01.01.00.08

Plug 1/4

3

6

F25-01.05.00.12

Exhaust valve

2

7

F25-01.05.00.11

Intake valve

2

8

F25-01.05.00.15

Washer,Valve spring

4

9

F15-01.03.00.15

Valve oil seal

4

10

F25-01.05.00.14

Valve spring

4

11

F15-01.03.00.04

Washer, Valve spring

4

12

F15-01.03.00.05

valve clamp

8

13

F25-01.05.00.07

washer,Rocker arm

4

14

F25-01.05.04.00

Rock arm comp. B

3

15

F25-01.05.03.00

Rock arm comp. A

1

16

GB818

Screw M5*25

2

17

F9.9-01.03.00.34

Anode A

2

18

F9.9-01.03.00.33

O-ring 13*2

2

19

F9.9-01.03.00.35

Hex Flange Bolt M16*1.5

2

20

F25-01.05.00.06

Rocker arm shaft

1

21

F25-01.05.00.05

Limit spring, rocker arm

1

22

F25-01.05.00.04

Plate,rocker arm shaft

1

23

GB5789(10.9)

Hex Flange Bolt M8*20

3

24

F25-01.05.00.10

Oil seal(upper),Camshaft 50*37*7

1

25

F25-01.06.00.01

Engine Oil pump gasket

1

26

F25-01.06.01.09

Engine Oil pump

1

27

F25-01.06.01.04

Overflow valve element

1

28

F25-01.06.01.03

Overflow valve Pressure Spring

1

29

F25-01.06.01.06

Rotor Shaft

1

30

F25-01.06.01.07

Roller Needle

1

31

F25-01.06.01.05

Inner rotor

1

32

F25-01.06.01.08

Outer rotor

1

33

F25-01.06.01.02

Rubber seal ring

1

34

F25-01.06.01.01

Oil pump cap

1

35

GB823

Screw M6*16

2

36

GB97.1

Flat Pad 6

4

37

GB5783

Hex Bolt M6*45

4

 

© 2009 - 2022 Trustwatersport.nl | sitemap | rss | webwinkel beginnen - powered by Mijnwebwinkel