Hidea / Nimarine (F25FE - Power System 2)


Trustwatersport heeft onlangs de onderdelen voorraad van Hidea Marine overgenomen. Deze onderdelen zijn, naast de Hidea Buitenboordmotoren, ook te gebruiken in de Nimarine Buitenboordmotoren. 

Nimarine Buitenboordmotoren zijn in feite Hidea Buitenboordmotoren en komen dan ook uit de Hidea fabrieken in China. De onderdelen zijn verder te gebruiken in de Parsun Buitenboordmotoren en veelal ook in de Yamaha Buitenboordmotoren.

Momenteel worden de onderdelen in onze webshop geplaatst. Staat uw onderdeel er nog niet in, laat het ons dan even weten zodat we hier actie op kunnen nemen.



Nr

Onderdeel

Omschrijving

#

1

F25-01.04.00.06

bracket, motor

1

2

F15-01.01.00.18

hollow dowel pin

2

3

GB97.1

Flat Pad 8

2

4

GB5783(A4-80)

Hex Bolt M8*45

2

5

F25-01.02.06.01

Holder, cable

1

6

GB97.1

Flat Pad 6

2

7

GB5783(8.8)

Hex Bolt M6*16

2

8

F25-01.02.05.02

Cables ties (Big)

1

9

F25E-01.02.00.08

Start motor

1

10

F25E-01.02.00.10

hollow dowel pin

1

11

GB97.1

Flat Pad M8

3

12

GB5783 M8*45(A4-80)

Hex Bolt M8*45

3

13

15F-01.06.20

dowel pin 6*12

2

14

F25E-01.02.00.09

Motor lower Damper

1

15

GB97.1

Flat Pad M6

1

16

GB5783

Hex Bolt M6*20

1

17

F15-01.05.00.01

Inner shaft, oil filter

1

18

F15-01.05.01.00

Engine Oil Filter

1

19

F15-01.01.00.26

Oil pressure Alarm

1

20

F25-01.04.00.05

Sealing gasket, Drainage side cover

1

21

F9.9-05.00.00.26

Dowel pin 4*10

2

22

F25-01.04.00.04

Drainage side cover

1

23

F25-01.04.00.01

Washer 14

2

24

F15-05.00.00.08

Drain bolt M14*12*1.5

2

25

GB818

Screw M5*25

1

26

F9.9-01.03.00.34

Anode A

1

27

F9.9-01.03.00.33

O - ring (13*2)

1

28

F9.9-01.03.00.35

Hex Flange Bolt M16*1.5

1

29

GB97.1

Flat Pad M6

6

30

GB5783(A4-80)

Hex Bolt M16*35

6

31

15F-01.06.10

Pipe connecter

1

32

F15-01.06.14-60°

Thermostat 60℃

1

33

F15-01.01.00.11

Thermostat Cap Gasket

1

34

F25-01.04.00.40

Thermostat Cap

1

35

GB97.1

Flat Pad M6

2

36

GB5783(A4-80)

Hex Bolt M6*35

2

37

F25-01.04.00.03

Copper washer

1

38

F25-01.04.00.02

Exhaust Bolt

1

39

F25-01.02.05.01

Wiring holder (3 hole)

1

40

GB97.1

Flat Pad M6

2

41

GB5783(8.8)

Hex Bolt M6*16

2

42

F25-01.04.00.01

Washer 14

1

43

F25-01.02.12.00

Thermostatic Sensor assy.

1

44

F25-01.02.05.02

Round Nylon button(Big)

3

45

F25-01.02.00.04

Lifting eye

1

46

F25-01.02.07.03

Water pipe fixing Rack

1

47

GB97.1

Flat Pad 6

2

48

GB5783

Hex Bolt M6*20

2

49

F25-01.02.07.02

Wire Clip

1

50

F25-01.02.07.01

Water pipe clip

1

51

F25-01.02.08.00

Ignition coil Assy

1

52

GB97.1

Flat Pad 6

2

53

GB5783

Hex Bolt M6*25

2

Sorteer op

Maandag Op afspraak
Dinsdag Op afspraak
Woensdag Op afspraak
DonderdagOp afspraak
Vrijdag Op afspraak
Zaterdag 09:00 - 18:00 uur
ZondagGesloten
 

Nieuwsbrief

Meld u aan voor onze nieuwsbrief
Aanmelden

Ter attentie

Prijzen en specificaties van onze artikelen en services kunnen zonder voorafgaande aankondiging worden gewijzigd.

Genoemde prijzen zijn adviesverkoopprijzen incl. 21% BTW. 

Hiermee komen alle voorgaande prijspublicaties te vervallen.

Typefouten voorbehouden.

Afbeeldingen en kleuren van artikelen op deze website kunnen afwijken van de originele kleuren.


Trustwatersport
Venenweg 71
1161 AK  ZWANENBURG
The Netherlands

KvK
BTW
IBAN
BIC
Email
GSM
Whatsapp

53699793
NL001167962B14
NL51INGB0005148929
INGBNL2A
info@trustwatersport.nl
06-53401410
06-53401410

Trustwatersport actieprijs

© 2009 - 2020 Trustwatersport.nl | sitemap | rss | webwinkel beginnen - powered by Mijnwebwinkel
Deze website maakt gebruik van cookies. Meer informatie Accepteren