Hidea / Nimarine (F25FE-T - Bracket)


Trustwatersport heeft onlangs de onderdelen voorraad van Hidea Marine overgenomen. Deze onderdelen zijn, naast de Hidea Buitenboordmotoren, ook te gebruiken in de Nimarine Buitenboordmotoren. 

Nimarine Buitenboordmotoren zijn in feite Hidea Buitenboordmotoren en komen dan ook uit de Hidea fabrieken in China. De onderdelen zijn verder te gebruiken in de Parsun Buitenboordmotoren en veelal ook in de Yamaha Buitenboordmotoren.

Momenteel worden de onderdelen in onze webshop geplaatst. Staat uw onderdeel er nog niet in, laat het ons dan even weten zodat we hier actie op kunnen nemen.



Nr

Onderdeel

Omschrijving

#

1

DQQ-00.00.01.01

Bracket,left

1

2

DQQ-00.00.02.01

Bracket,right

1

3

40F-03.05.03.01

Clamp Bolt,Transom

2

4

40F-03.05.03.02

intensify handle

2

5

15F-03.05.02.03

Clamp plate

2

6

GB1015 4*18

Rivet

2

7

40F-03.05.02

sleeve, bracket

1

8

40F-03.05.04.01

fix shaft

1

9

40F-03.05.04.02

handle,fix shaft

1

10

GB879 3*18

pin 3*18

1

11

GB70 M10*45

srew M10*45

2

12

GB848 M10

gasket

2

13

DIN985 M10

srew M10

2

14

15F-03.01

srew,clamp

2

15

40F-03.04

bolt,clamp

1

16

40F-03.03

gasket

2

17

15F-03.02

nylon washer

2

18

40F-03.07.02

washwe,bracket

2

19

40F-03.07.01-S

Swivel bracket(S)

1

20

15F-03.03

Orifice plate

1

21

DQQ-00.00.03.02

trim system

1

22

DQQ-00.00.03.08

sleeve,B

1

23

DQQ-00.00.03.06

connector,trim

1

24

DQQ-00.00.03.07

sleeve,A

2

25

GB5287 M8

flat

2

26

GB5783 M8*16

srew M6*16

2

27

F25-03.00.02.02

sleeve

2

28

QD-00.00.03.01

pin 

1

29

GB896 10

clip

2

30

40F-03.07.12.03

sleeve

1

31

GB97.1  M12

flat

1

32

DQQ-00.00.03.03

Anode

1

33

GB5783 M6*25

srew M6*25

2

34

DQQ-00.00.03.04

cable(long)

1

35

DQQ-00.00.03.05

cable(short)

1

36

GB5783 M6*12

srew M6*15

2

37

GB97.1  M6

flat

2

38

40F-03.07.03

washer

1

39

40F-03.07.04

clamp ring

1

40

40F-03.07.05

wearing plat

1

41

40F-03.07.07

gasket,clamp bolt

1

42

40F-03.07.08

sleeve

1

43

40F-03.07.09

O ring

1

44

40F-04.01.03-S

steering bracket (S)

1

45

40F-04.01.04

Srew M10*43

2

46

40FE-04.01.09

operate hook

1

47

DIN985 M10*1.25

srew M10

2

48

40F-03.07.06

gasket,locker bolt

1

49

GB9074.1

bolt M8*20

1

50

JB/7940.1

oil cup M6

3

51

40F-03.07.10

cable connecting assy

1

Maandag 09:00 - 18:00 uur
Dinsdag Op afspraak
Woensdag Op afspraak
Donderdag09:00 - 18:00 uur
Vrijdag 09:00 - 18:00 uur
Zaterdag 09:00 - 18:00 uur
ZondagGesloten

 

Nieuwsbrief

Meld u aan voor onze nieuwsbrief
Aanmelden

Ter attentie

Prijzen en specificaties van onze artikelen en services kunnen zonder voorafgaande aankondiging worden gewijzigd.

Genoemde prijzen zijn adviesverkoopprijzen incl. 21% BTW. 

Hiermee komen alle voorgaande prijspublicaties te vervallen.

Typefouten voorbehouden.

Afbeeldingen en kleuren van artikelen op deze website kunnen afwijken van de originele kleuren.


Trustwatersport
Venenweg 71
1161 AK  ZWANENBURG
The Netherlands

KvK
BTW
IBAN
BIC
Email
GSM
Whatsapp

53699793
NL001167962B14
NL51INGB0005148929
INGBNL2A
info@trustwatersport.nl
06-53401410
06-53401410

Trustwatersport actieprijs

© 2009 - 2020 Trustwatersport.nl | sitemap | rss | webwinkel beginnen - powered by Mijnwebwinkel
Deze website maakt gebruik van cookies. Meer informatie Accepteren