Hidea / Nimarine (F25HE - Steering)


Trustwatersport heeft onlangs de onderdelen voorraad van Hidea Marine overgenomen. Deze onderdelen zijn, naast de Hidea Buitenboordmotoren, ook te gebruiken in de Nimarine Buitenboordmotoren. 

Nimarine Buitenboordmotoren zijn in feite Hidea Buitenboordmotoren en komen dan ook uit de Hidea fabrieken in China. De onderdelen zijn verder te gebruiken in de Parsun Buitenboordmotoren en veelal ook in de Yamaha Buitenboordmotoren.

Momenteel worden de onderdelen in onze webshop geplaatst. Staat uw onderdeel er nog niet in, laat het ons dan even weten zodat we hier actie op kunnen nemen.



Nr

Onderdeel

Omschrijving

#

1

GB820

Screw M5*25

1

2

15F-04.07.14

Rubber sleeve, Handle

1

3

15F-04.07.13

Handle

1

4

GB845

Screw ST2.2*4.5

1

5

F2.5-04.00.00.04

Indicator,throttle

1

6

GB848

Flat Pad 10

2

7

15F-04.07.11

Spring

1

8

15F-04.07.12

Bushing

1

9

GB91

Cotter pin

1

10

F15-04.02.00.08

Friction adjusting screw

1

11

15F-04.07.08

Locking Block

1

12

GB9074.1(8.8)

Hex Bolt and Flat Pad M6*20

2

13

F15-04.02.00.07

Throttle valve Plate

1

14

F15-04.02.00.05

Throttle valve Lever

1

15

F25-04.00.06.01

Steering handle

1

16

F25-04.00.06.02

Steering handle cover

1

17

F25-04.00.06.04

Engine shut-off switch

1

18

F25-04.00.06.03

Throttle cable

2

19

40F-04.01.03-S

Bracket,Steering (S)

1

20

40F-04.01.04

Stud Bolt M10*43

2

21

F25-04.00.01.01

Steering bracket

1

22

DIN985

Hex Nylon Nut M10*1.25

1

23

F25-04.00.05

handle bush

1

24

F25-04.00.03

Washer

2

25

F25-04.00.04

Wave Washer

2

26

F25-04.00.01.03

Waveform pipe

1

27

F25-04.00.01.02

Fixing sleeve,throttle cable

1

28

GB97.1

Flat Pad 6

9

29

GB5783

Hex Bolt M6*14

1

30

F25-04.00.02.03

Rubber hose

1

31

F25-04.00.02.04

Rubber Fitting

1

32

F25-04.00.02.01

Bracket Cover

1

33

GB97.1

Flat Pad 10

2

34

GB823

Screw M6*18

4

35

F25-04.00.08

Bush,Handle cover

1

36

F25-04.00.07

Handle cover

1

37

GB5783

Hex Bolt M6*55

2

38

GB5783

Hex Bolt M6*40

1

39

40F-04.02.02

Shoulder pad tube

1

40

F25-04.00.09.02

Wave Washer

1

41

F25-04.00.09.01

Gear shift handle

1

42

F25-04.00.09.03

Gear shift

1

43

F25-01.04.05.00

Gear shift Assy

1

44

15F-04.08.05

Circlip

1

45

GB848

Flat Pad 12

1

46

F9.9-Ⅱ.01.06.00.17

Starting switch

1

47

F25EB-01.00.00.35

Starting switch Plate

1

Sorteer op
  
MaandagOp afspraak
Dinsdag Gesloten
WoensdagOp afspraak
Donderdag09:00 - 12:00 uur
13:00 - 16:00 uur
Vrijdag09:00 - 12:00 uur
13:00 - 16:00 uur
Zaterdag09:00 - 12:00 uur
13:00 - 16:00 uur
ZondagOp afspraak
 

Nieuwsbrief

Meld u aan voor onze nieuwsbrief
Aanmelden

 
Trustwatersport 
Venenweg 71 
1161 AK  Zwanenburg 
The Netherlands 
  
Mobiel06-53401410
Emailinfo@trustwatersport.nl
WhatsApp 06-53401410
  
KvK nr53699793
BTW nrNL0011.67.962.B14
IBAN nrNL51INGB0005148929
BICINGBNL2A

 

Trustwatersport actieprijs

© 2009 - 2020 Trustwatersport.nl | sitemap | rss | webwinkel beginnen - powered by Mijnwebwinkel