Hidea / Nimarine (F25FE - Remote Control Box)


Trustwatersport heeft onlangs de onderdelen voorraad van Hidea Marine overgenomen. Deze onderdelen zijn, naast de Hidea Buitenboordmotoren, ook te gebruiken in de Nimarine Buitenboordmotoren. 

Nimarine Buitenboordmotoren zijn in feite Hidea Buitenboordmotoren en komen dan ook uit de Hidea fabrieken in China. De onderdelen zijn verder te gebruiken in de Parsun Buitenboordmotoren en veelal ook in de Yamaha Buitenboordmotoren.

Momenteel worden de onderdelen in onze webshop geplaatst. Staat uw onderdeel er nog niet in, laat het ons dan even weten zodat we hier actie op kunnen nemen.



Nr

Onderdeel

Omschrijving

#

1

HDYK00.00.01

Small plate

1

2

GB819 M5*16

Screw M5*16

5

3

GB819 M5*12

Screw M5*12

2

4

HDYK00.00.02

Idle lock handle

1

5

HDYK00.00.04

Antifriction Bushing

1

6

HDYK00.00.31

Big plate

1

7

HDYK00.00.03

Wave Washer

1

8

HDYK00.01.00

Handle Lock wheel Assy

1

9

HDYK00.02.01

Buzzer assy

1

10

GB818 M3*14

Pan Screw M3*14

1

11

HDYK00.05.00

Idle Start switch

1

12

HDYK00.00.10

Spring steel plate

5

13

GB818 M4*6

Pan Screw M4*6

1

14

HDYK00.00.09

Plate

1

15

HDYK00.00.11

Shift limit pin

1

16

HDYK00.00.12

Wire Harness Seal Ring

1

17

HDYK00.03.00

Engine shut-off switch

1

18

HDYK00.04.00

Start switch Assy

1

19

HDYK00.00.08

Remote control box

1

20

HDYK00.00.16

Gear Shift Seat washer

2

21

HDYK00.00.20

Handle Limit Assy

1

22

GB818 M5*16

Screw M5*16

2

23

GB818 M5*16

Screw M5*16

3

24

HDYK00.09.05

handle Lock plate

1

25

HDYK00.09.04

Handle lock switch

1

26

HDYK00.09.06

Spring

1

27

HDYK00.09.01

Handle seat

1

28

HDYK00.09.03

Handle

1

29

HDYK00.09.07

Handle switch cap

1

30

HDYK00.09.02

Handle seat decoration circle

1

31

HDYK00.00.15

Gear Shift Seat washer

1

32

HDYK00.00.26

Box cover connector

1

33

HDYK00.00.14

Shift seat

1

34

HDYK00.07.00

Throttle controler Assy

1

35

HDYK00.00.06

Guide wheel

1

36

HDYK00.00.07

Spring

1

37

HDYK00.00.05

Guide wheel plate

1

38

GB818 M4*6

Screw M4*6

1

39

HDYK00.08.01

Locking Clamp

1

40

GB896 6

Circlip 6

1

41

HDYK00.08.02

Adjusting screw

1

42

HDYK00.00.19

Shift control washer

1

43

HDYK00.00.17

Shift controler

1

44

HDYK00.00.13

Shift control washer

1

45

HDYK00.07.10

Guide wheel

1

46

HDYK00.00.33

Seven-pin plug 5M

1

47

GB9074.1

Hex Bolt, Flat Pad M8*30(8.8)

1

48

HDYK00.00.32

Remote control fixation plate

1

49

GB5287 M6

Flat Pad 6

3

50

GB6170 M6

Hex Nut

3

51

GB820 M6*90

Screw M6*90

3

52

HDYK00.00.25

Remote Control Box Cable End

2

53

HDYK00.00.27

Wire harness sealing  Seat

1

54

GB818 M5*10

Screw M5*10

1

55

HDYK00.02.02

Buzzer Cover

1

55

HDYK00.05.01

Electric Start Idle Wire

1

Sorteer op
  
MaandagOp afspraak
Dinsdag Gesloten
WoensdagOp afspraak
Donderdag09:00 - 12:00 uur
13:00 - 16:00 uur
Vrijdag09:00 - 12:00 uur
13:00 - 16:00 uur
Zaterdag09:00 - 12:00 uur
13:00 - 16:00 uur
ZondagOp afspraak
 

Nieuwsbrief

Meld u aan voor onze nieuwsbrief
Aanmelden

 
Trustwatersport 
Venenweg 71 
1161 AK  Zwanenburg 
The Netherlands 
  
Mobiel06-53401410
Emailinfo@trustwatersport.nl
WhatsApp 06-53401410
  
KvK nr53699793
BTW nrNL0011.67.962.B14
IBAN nrNL51INGB0005148929
BICINGBNL2A

 

Trustwatersport actieprijs

© 2009 - 2020 Trustwatersport.nl | sitemap | rss | webwinkel beginnen - powered by Mijnwebwinkel