Hidea / Nimarine (F25FE - Upper Casing)


Trustwatersport heeft onlangs de onderdelen voorraad van Hidea Marine overgenomen. Deze onderdelen zijn, naast de Hidea Buitenboordmotoren, ook te gebruiken in de Nimarine Buitenboordmotoren. 

Nimarine Buitenboordmotoren zijn in feite Hidea Buitenboordmotoren en komen dan ook uit de Hidea fabrieken in China. De onderdelen zijn verder te gebruiken in de Parsun Buitenboordmotoren en veelal ook in de Yamaha Buitenboordmotoren.

Momenteel worden de onderdelen in onze webshop geplaatst. Staat uw onderdeel er nog niet in, laat het ons dan even weten zodat we hier actie op kunnen nemen.



Nr

Onderdeel

Omschrijving

#

1

F25-00.00.00.04

Seal Gasket

1

2

40F-01.06.00.25

Dowel pin 8*12

2

3

15F-01.06.10

Water hose Joint

1

4

F25-05.00.00.12

Engine base

1

5

40F-01.06.00.23

Oil seal (16*30*6)

1

6

F25-05.00.00.03

Braket,mount damper(upper)

1

7

40F-05.00.00.07

Hex Long Bolt L=184

2

8

GB5783

Hex Bolt M8*30

3

9

GB97.1

Flat Pad 8

3

10

F25-05.01.00.00

Mount Damper(upper) comp.

1

11

GB97.1

Flat Pad 8

2

12

DIN985

Hex Nylon Nut M8

2

13

GB818

Screw M5*16

2

14

GB97.1

Flat Pad 5

2

15

F25-05.00.00.01

Idling exhaust baffle

1

16

15F-01.06.20

Dowel pin 6*12

2

17

F25-05.00.00.02-S

Upper casing(S)

1

18

F25-00.00.00.03

Seal Gasket

1

19

F25-05.00.00.15

Rubber strip,idle exhaust

1

20

F25-05.02.00.00

Engine Oil Filter Assy

1

21

GB97.1

Flat Pad 6

2

22

GB5783(8.8)

Hex Bolt M6*16

2

23

15F-01.06.20

Dowel pin 6*12

2

24

F25-05.00.00.11

Gasket, Overflow valve seat

1

25

F25-05.00.00.10

Overflow valve seat

1

26

GB97.1

Flat Pad 6

3

27

GB5783

Hex Bolt M6*25

3

28

F25-05.00.00.16

Rubber sleeve, exhaust port

1

29

GB97.1

Flat Pad 8

4

30

GB5783

Hex Bolt M8*30

4

31

GB5783(A4-80)

Hex Bolt M8*30

8

32

GB97.1

Flat Pad 8

8

33

40F-05.00.00.15

Bushing, hose

1

34

F25-05.00.00.07-S

Hose  (S)

1

35

F25-05.00.00.08

Hose Seal Ring

1

36

GB97.1

Flat Pad 6

10

37

GB5783(A4-80)

Hex Bolt M6*25

10

38

F15-05.00.00.09

Washer, Oil drain Plug

1

39

F15-05.00.00.08

Oil drain Plug

1

40

F25-05.00.00.04

Exhaust pipe Gasket

1

41

F25-05.00.00.05

Exhaust pipe

1

42

GB97.1

Flat Pad 6

3

43

GB5783

Hex Bolt M6*50

3

44

F25-00.00.01.00

Decoration cover Assy

1

45

F25-05.00.00.06

Oil Bottom Shell

1

46

GB97.1

Flat Pad 6

2

47

GB5783

Hex Bolt M6*16

2

48

F25-05.00.00.09

Washer, Oil drain

1

49

F25-00.00.00.01

Damper housing

2

50

40F-00.02

Damper A

2

51

GB6177

Hex Flange Nut M10

4

52

F25-00.00.00.02

Damper (Middle)

1

53

40F-03.07.10

Cable Connector Assy

1

54

GB97.1

Flat Pad 10

4

55

GB5783(A4-80)

Hex Bolt M10*80

2

56

GB5783(A4-80)

Hex Bolt M10*120

2

57

GB818

Screw M4*45

1

58

GB97.1

Flat Pad 4

1

59

GB6172

Hex thin Nut M4

1

60

GB5783

Hex Bolt M6*20

1

61

GB97.1

Flat Pad 6

2

62

F15-01.01.00.06

Conductive slice

1

63

GB5783

Hex Bolt M5*12

1

64

GB97.1

Flat Pad 5

1

65

F15-01.01.00.05

Press Block

1

66

F25-05.00.00.13

Anode

1

67

F15-01.01.00.04

Water Seal

1

68

GB818

Screw M6*12

1

  
MaandagGesloten
Dinsdag 09:00 - 12:00 / 13:00 - 16:00 uur
Woensdag09:00 - 12:00 / 13:00 - 16:00 uur
Donderdag09:00 - 12:00 / 13:00 - 16:00 uur
Vrijdag09:00 - 12:00 / 13:00 - 16:00 uur
Zaterdag09:00 - 12:00 / 13:00 - 18:00 uur
ZondagGesloten
 

Nieuwsbrief

Meld u aan voor onze nieuwsbrief
Aanmelden

 
Trustwatersport 
Venenweg 71 
1161 AK  Zwanenburg 
The Netherlands 
  
Mobiel06-53401410
Emailinfo@trustwatersport.nl
WhatsApp 06-53401410
  
KvK nr53699793
BTW nrNL0011.67.962.B14
IBAN nrNL51INGB0005148929
BICINGBNL2A

 

Trustwatersport actieprijs

© 2009 - 2020 Trustwatersport.nl | sitemap | rss | webwinkel beginnen - powered by Mijnwebwinkel
Deze website maakt gebruik van cookies. Meer informatie Accepteren