Hidea / Nimarine (F25HE - Power System 4)


Trustwatersport heeft onlangs de onderdelen voorraad van Hidea Marine overgenomen. Deze onderdelen zijn, naast de Hidea Buitenboordmotoren, ook te gebruiken in de Nimarine Buitenboordmotoren. 

Nimarine Buitenboordmotoren zijn in feite Hidea Buitenboordmotoren en komen dan ook uit de Hidea fabrieken in China. De onderdelen zijn verder te gebruiken in de Parsun Buitenboordmotoren en veelal ook in de Yamaha Buitenboordmotoren.

Momenteel worden de onderdelen in onze webshop geplaatst. Staat uw onderdeel er nog niet in, laat het ons dan even weten zodat we hier actie op kunnen nemen.



Nr

Onderdeel

Omschrijving

#

1

F25-01.03.00.01

Bracket, fuel filter

1

2

GB97.1

Flat Pad 8

1

3

GB5783

Hex Bolt M8*16

1

4

F25-01.04.00.18

Torsional Spring

1

5

15F-01.07.05.06

Filter O ring (33*2)

1

6

15F-01.07.05.04

Filter Element.

1

7

15F-01.07.05.05

Filter Housing

1

8

GB6170

Hex Nut M8

1

9

 

Pipe Clamp  Ф10

2

10

F25-01.03.02.01

Oil outlet hose,fuel filter   Ф5*10*160

1

11

F9.9-01.03.00.05

Dowel Pin  Ф5*14

2

12

F25-01.03.00.14

Air Intake manifold gasket

1

13

F25-01.03.00.13

Air Intake manifold

1

14

GB97.1

Flat Pad 6

4

15

GB5783

Hex Bolt M6*55

4

16

F15-01.03.00.42

Air Tube fix clip

1

17

GB97.1

Flat Pad 6

1

18

GB5783(8.8)

Hex Bolt M6*16

1

19

F25-01.03.00.08

Carburetor gasket

2

20

F25-01.03.00.09

insulating plate

1

21

F25-01.03.04.00

Carburetor Assy

1

22

F25-01.03.00.07

O Ring (3.8*2)

1

23

15F-01.05.14

Circlip

1

24

F25-01.03.03.00

Air intake silencer

1

25

GB97.1

Flat Pad 6

2

26

GB5783

Hex Bolt M6*100

2

27

F25-01.03.00.06

Damper,Air intake silencer

1

28

F25-01.03.00.04

Silencer cushion tube

1

29

GB5287

Flat Pad 6

1

30

GB5783

Hex Bolt M6*20

1

31

15F-06.04.05

Cylindrical Nut

1

32

F25-01.03.00.10

Air Tube

1

33

F25-01.03.01.01

Outlet pipe,fuel pump  5*10*365

1

34

 

Pipe Clamp  Ф10

2

35

GB97.1

Flat Pad 6

1

36

F25-01.06.00.02

Rubber O ring (17.5*3)

1

37

F25-01.06.03.00

Oil dip stick seat comp.

1

38

GB97.1

Flat Pad 6

1

39

GB5783(8.8)

Hex Bolt M6*16

1

40

F25-01.04.01.00

Stay comp.,Throttle wire

1

41

F25-01.04.02.00

Throttle Limit Shaft

1

42

30F-01.05.00.02

Wheel

1

43

GB97.1

Flat Pad 5

2

44

15F-01.03.11

Circlip

1

45

F25-01.04.00.19

Cable mounting bracket

1

46

GB97.1

Flat Pad 6

2

47

GB5783(8.8)

Hex Bolt M6*16

2

48

GB97.1

Flat Pad 6

2

49

GB5783(8.8)

Hex Bolt M6*16

2

50

F25-01.04.00.17

Throttle cable end wheel

1

51

F15-01.01.00.21

Bushing

1

52

F25-01.04.00.16

ThrottleConnecting block

1

53

GB96

Flat Pad 6

1

54

GB97.1

Flat Pad 6

1

55

GB5783

Hex Bolt M6*55

1

56

15F-01.02.07

Joint, chock lever

1

57

F25-01.02.13.00

mounting rack, Ignition

1

58

GB97.1

Flat Pad 6

2

59

GB5783

Hex Bolt M6*20

2

60

F25-01.02.00.04

Lifting eye

1

61

GB97.1

Flat Pad 6

2

62

GB5783

Hex Bolt M6*20

2

63

F15-02.00.00.06

Plate

1

64

F15-02.00.00.05

Shift limit plate

1

65

GB97.1

Flat Pad 6

1

66

GB5783(8.8)

Hex Bolt M6*16

1

67

F25-01.04.03.00

Gear shift cable comp.,

1

68

F25-01.04.00.20

Bracket

2

69

GB879.2

Cylindrical pin

3

70

F25-01.04.04.40

Gear shift rocker

1

71

F25-01.04.04.00

ThrottleLimit block

1

72

GB97.1

Flat Pad 6

2

73

GB5783

Hex Bolt M6*20

2

75

F25-01.06.02.00

Oil Dip Stick Somp.

1

76

F25-01.04.00.21

Throttle lever

1

 77

 F25-05.00.00.17

Shift lever(upper,S)

 1

Sorteer op
  
MaandagOp afspraak
Dinsdag Gesloten
WoensdagOp afspraak
Donderdag09:00 - 12:00 uur
13:00 - 16:00 uur
Vrijdag09:00 - 12:00 uur
13:00 - 16:00 uur
Zaterdag09:00 - 12:00 uur
13:00 - 16:00 uur
ZondagOp afspraak
 

Nieuwsbrief

Meld u aan voor onze nieuwsbrief
Aanmelden

 
Trustwatersport 
Venenweg 71 
1161 AK  Zwanenburg 
The Netherlands 
  
Mobiel06-53401410
Emailinfo@trustwatersport.nl
WhatsApp 06-53401410
  
KvK nr53699793
BTW nrNL0011.67.962.B14
IBAN nrNL51INGB0005148929
BICINGBNL2A

 

Trustwatersport actieprijs

© 2009 - 2020 Trustwatersport.nl | sitemap | rss | webwinkel beginnen - powered by Mijnwebwinkel