Hidea / Nimarine (F9.9FE - Power System)


Trustwatersport heeft onlangs de onderdelen voorraad van Hidea Marine overgenomen. Deze onderdelen zijn, naast de Hidea Buitenboordmotoren, ook te gebruiken in de Nimarine Buitenboordmotoren. 

Nimarine Buitenboordmotoren zijn in feite Hidea Buitenboordmotoren en komen dan ook uit de Hidea fabrieken in China. De onderdelen zijn verder te gebruiken in de Parsun Buitenboordmotoren en veelal ook in de Yamaha Buitenboordmotoren.

Momenteel worden de onderdelen in onze webshop geplaatst. Staat uw onderdeel er nog niet in, laat het ons dan even weten zodat we hier actie op kunnen nemen.



Nr

Onderdeel

Omschrijving

#

1

F9.9-01.01.00.08

Crankcase comp.(with crankcase cover)

1

2

60F-01.02.00.13

Timer

1

3

F9.9-01.01.00.05

Side cover gasket

1

4

F9.9-01.01.00.04

Side cover,exhaust

1

5

GB/T5783

Hex Bolt

5

6

F9.9-01.01.00.11

Dowel pin

4

7

F9.9-01.01.00.09

Crankcase cover

1

8

GB/T5789

Hex Bolt

6

9

F9.9-01.01.00.14

seat,throttle cable cam

1

10

F9.9-01.01.00.15

Pulley

1

11

F9.9-01.01.00.16

Connecting block,throttle

1

12

F9.9-01.01.00.18

Bushing

1

13

GB/T5783

Hex Bolt

1

14

GB/T5783

Hex Bolt

1

15

15F-01.02.07

joint,chock lever

1

16

F15-01.01.00.15

O-ring

1

17

F15-01.01.01.00

Overflow valve comp.

1

18

F9.9-01.01.00.07

Plug

2

19

F9.9E-01.06.00.24

Electrical Motor bracket

1

20

F15-01.01.00.07

Plug

1

21

F15-01.01.00.14

Thermostat 60°

11

22

F9.9-01.01.00.01

gasket

1

23

F9.9-01.01.00.02

Thermostat cap

1

24

F15-01.01.00.18

dowel pin

2

25

F9.9-01.03.02.00

Cylinder Gasket

1

26

F9.9-01.03.00.16

Cylinder head Assy

1

27

GB/T848

Flat Gasket

4

28

F9.9-01.03.00.14

Hex Bolt

2

29

F9.9-01.03.00.15

Hex Bolt

4

30

F9.9-01.03.00.11

Rubber O-ring

1

31

F9.9-01.03.00.13

Gasket,Air flue cover plate

1

32

F9.9-01.03.00.12

cover plate,Air flue

1

33

GB/T818

Screw M4X10

5

34

F9.9-01.03.00.10

Cover,Cylinder head

1

35

GB/T5783

Hex Bolt M6x20

4

36

BR6HS

Spark Plug

2

37

F9.9-01.06.00.06

Ignition coil

1

38

GB/T5783

Hex Bolt M6x16

2

39

GB/T1099

Woodruff key

2

40

F15-01.03.00.16

Oil seal comp.,Camshaft

1

41

GB/T95

Flat gasket

1

42

F15-01.03.00.24

Driven pulley

1

43

GB/T5789

Flange bolt

1

44

GB/T818

Screw M5X25

1

45

F9.9-01.03.00.34

Anode A

1

46

F9.9-01.03.00.35

Flange bolt

1

47

F9.9-01.04.01.00

Fuel pump assy.

1

48

GB/T823

Screw M6X30

2

49

F4-01.06.27

O ring

1

50

F15-01.03.00.39

Oil filling plug

1

51

F9.9-01.03.00.08

Damper

2

52

F9.9-01.03.00.07

Drive pulley cover

1

53

F9.9-01.03.00.05

Dowel pin

2

54

F9.9-01.03.00.06

Air intake manifold gasket

1

55

F9.9-01.03.00.04

Air intake manifold

1

56

F15-01.03.00.42

fix clip,air breather tube

1

57

GB/T5783

Hex Bolt M6X35

3

58

GB/T5783

Hex Bolt M6X25

2

59

F9.9-01.04.00.02

Carburetor washer

2

60

F9.9-01.04.00.03

Plate

1

61

F9.9-01.04.00.01

Carburetor assy

1

62

F9.9-01.03.00.03

O-ring

1

63

F9.9-01.03.01.00

Air Filter Assy

1

64

F9.9-01.03.00.02

Cushion tube

2

65

GB/T5783

Hex Bolt M6X85

2

66

F9.9-01.05.01.07

Gasket(oil pump)

1

67

F9.9-01.05.01.06

Oil pump housing

1

68

F9.9-01.05.01.05

Oil pump cap

1

69

GB/T5783

Hex Bolt M6X30

3

70

F4-01.06.19

Woodruff key

1

71

F9.9-01.02.00.10

Drive pulley

1

72

F9.9-01.02.00.08

Stop collar,drive pully

1

73

F9.9-01.02.00.09

Bolt,drive pully

1

74

F9.9-01.03.00.09

Timing belt

1

75

F9.9-01.06.00.12

Lighting coil

1

76

GB/T5783

Hex Bolt M6X30

4

77

F9.9-01.06.00.13

Charging coil

1

78

GB/T5783

Hex Bolt M6x25

2

79

F9.9E-01.06.00.01

Flying wheel

1

80

15F-01.03.20

Plane washer

1

81

15F-01.03.19

Flywheel nut

1

82

GB/T823

Screw M6X18

2

83

GB/T848

Flat gasket

3

84

F9.9-01.05.05.00

Oil dip stick

1

85

F9.9-01.06.00.10

trigger

1

86

GB/T5783

Hex Bolt M5X10

2

87

GB/T848

Flat gasket

3

88

GB/T5783

Hex Bolt M8X40

1

89

F15-01.06.07.00

Rectifier

1

90

GB/T97.1

Flat gasket

1

91

GB/T5783

Hex Bolt M6x12

1

92

F9.9-01.06.00.03

CDI

1

93

GB/T5783

Hex Bolt M6X20

2

94

GB/T848

Flat gasket

2

95

F9.9-01.06.00.04

Patching jack

1

96

GB/T845

Screw ST4.2X13

2

97

GB/T97.1

Flat gasket

2

98

GB/T5783

Hex Bolt M6X12

2

99

F9.9-01.01.00.12

Oil seal(30*42*7-R)

1

100

F9.9-01.01.00.13

Oil seal(25*37*7-L)

1

101

F9.9-01.04.00.04

Carburetor connecting rod

1

102

 

Clamp

1

103

F9.9-01.03.00.01

Air Pipe 6x10x325

1

104

F15-01.04.01.10

O-ring

1

105

F9.9-01.01.00.03

Water Hose

1

106

 

nylon cable ties

1

107

F9.9-02.00.00.10

Water Hose

1

108

F9.9-01.01.00.20

Water Hose

1

109

F9.9-01.04.00.07

Fuel hose

1

110

F9.9-01.04.00.10

Fuel hose

1

111

F9.9-01.04.03.00

Fuel filter

1

112

 

Pipe clamp

5

113

F9.9-01.04.00.11

Rubber hose

1

114

F9.9-01.04.00.08

Wave hose 40mm

1

115

F9.9-02.00.00.16

wave hose 110mm

1

116

F9.9-01.06.00.15

Oil pressure alarm

1

117

GB/T5783

Hex Bolt M6x20

2

118

GB/T848

Flat gasket

2

119

GB/T848

Flat gasket

5

120

GB/T5287

Flat gasket

1

121

GB/T848

Flat gasket

6

122

F9.9-01.01.00.10

main shaft bushing

4

123

F9.9-01.01.00.17

Gasket

1

124

GB/T848

Flat gasket

1

125

GB/T848

Flat gasket

1

126

F15-01.01.02.02

Oil inlet

1

127

GB/T848

Flat gasket

2

128

GB/T848

Flat gasket

5

129

F4-01.06.03

hose Connector

1

130

GB/T848

Flat gasket

5

131

GB/T5783

Hex Bolt M6x70

3

132

GB/T848

Flat gasket

3

133

F4-01.06.03

hose Connector

1

134

F9.9-01.03.00.33

O-ring

1

135

F15-01.01.00.08

Plug 1/4"

2

136

F9.9-01.04.00.05

Connecting rod cap

1

137

GB/T848

Flat gasket

2

138

GB/T93

Washer

2

139

GB/T97.1

Flat gasket

2

140

F9.9-01.04.00.08

plastic corrugated pipe

1

141

F15-01.05.02.04

seal ring

1

142

F9.9-01.05.01.01

Rotor Shaft

1

143

GB/T309

quill roller

1

144

F9.9-01.05.01.02

inner rotor

1

145

F9.9-01.05.01.03

Outer rotor

1

146

GB/T848

Flat gasket

3

147

GB/T5783

Hex Bolt M8x55

2

148

GB/T5783

Hex Bolt M8x30

2

149

GB/T97.1

Flat gasket

2

150

F9.9E-01.06.00.23

Starter motor

1

151

GB/T97.1

Flat gasket

1

152

GB/T5783

Hex Bolt M8x16

1

153

DQDF15-00.03.03

Rubber sleeve A

2

154

F9.9E-01.06.00.25

connecting lead

1

155

DIN985

Hex Nut M6

1

156

F9.9E-01.06.00.20

Solinoid valve bracket

1

157

GB/T97.1

Flat gasket

2

158

GB/T5783

Hex Bolt M6x12

2

159

GB/T818

Screw M5x8

2

160

GB/T93

Spring washer

2

161

40FE-00.02.00

Solinoid valve

1

162

F9.9E-01.06.01.07

Valve needle

1

163

GB/T879

Spring round pin

1

164

F9.9E-01.06.00.17

chock lever

1

165

F9.9E-01.06.00.18

chock lever parts

1

166

F9.9E-01.06.00.19

Solinoid valve drive connector

1

Sorteer op
  
MaandagGesloten
Dinsdag 09:00 - 17:00 uur
Woensdag09:00 - 17:00 uur
Donderdag09:00 - 17:00 uur
Vrijdag09:00 - 17:00 uur
Zaterdag09:00 - 18:00 uur
ZondagGesloten
 

Nieuwsbrief

Meld u aan voor onze nieuwsbrief
Aanmelden

 
Trustwatersport 
Venenweg 71 
1161 AK  Zwanenburg 
The Netherlands 
  
Mobiel06-53401410
Emailinfo@trustwatersport.nl
WhatsApp 06-53401410
  
KvK nr53699793
BTW nrNL0011.67.962.B14
IBAN nrNL51INGB0005148929
BICINGBNL2A

 

Trustwatersport actieprijs

© 2009 - 2020 Trustwatersport.nl | sitemap | rss | webwinkel beginnen - powered by Mijnwebwinkel