Hidea / Nimarine (F25FE-T - Bottom Cowling)


Trustwatersport heeft onlangs de onderdelen voorraad van Hidea Marine overgenomen. Deze onderdelen zijn, naast de Hidea Buitenboordmotoren, ook te gebruiken in de Nimarine Buitenboordmotoren. 

Nimarine Buitenboordmotoren zijn in feite Hidea Buitenboordmotoren en komen dan ook uit de Hidea fabrieken in China. De onderdelen zijn verder te gebruiken in de Parsun Buitenboordmotoren en veelal ook in de Yamaha Buitenboordmotoren.

Momenteel worden de onderdelen in onze webshop geplaatst. Staat uw onderdeel er nog niet in, laat het ons dan even weten zodat we hier actie op kunnen nemen.



Nr

Onderdeel

Omschrijving

#

1

F25-02.00.00.15

bottom cover

1

2

40F-02.02.00.03

washer

1

3

40F-02.02.00.02

flat

1

4

F25-02.02.00.00

locker

1

5

40F-02.02.00.07

spring

1

6

GB97.1

flat

1

7

GB5783

srew M6*20

1

8

40F-02.02.00.06

spring,locker

1

9

40F-02.02.00.04

flat

1

10

F25-02.02.00.04

Latch segment

1

11

GB96

gasket

1

12

GB5783

srew M6*12

1

13

F25-02.00.00.01

switch, trim

1

14

F25-02.00.00.02

rubber plug

1

15

F25-02.00.00.03

plat

1

16

GB97.1

flat

2

17

GB5783

srew M6*20

2

18

GB5783

srew M6*20

1

19

GB97.1

flat

1

20

F25-02.00.00.05

seat,cable

1

21

F25-02.00.00.06

rubber sleeve,cable

1

22

GB5783

srew M6*20

2

23

GB97.1

flat

2

24

F25-02.00.00.10

bracket

1

25

F15-02.00.00.15

damper

1

26

GB818

srew M6-10

1

27

GB97.1

flat

1

28

F25-01.02.09.00

indicating light

1

29

F25-02.00.00.16

rubber plug

1

30

F25-02.01.00.02

seat,cable

1

31

F25-02.01.00.01

cushion

1

32

F25E-02.00.00.31

seat,cable

1

33

GB97.1

flat

1

34

GB5783

srew M6*20

1

35

F25E-02.00.00.32

gasket

2

36

F25E-02.00.00.33

plat

2

37

GB97.1

flat

1

38

GB5783

srew M6*20

1

39

15F-01.07.01.00

plug,fuel line

1

40

F9.9-01.04.00.13

gasket,fuel line

1

41

 

clip

2

42

F25-01.03.00.02

inlet tube,oil filter

1

43

F25-02.00.00.26

sleeve,water pipe

1

44

DQDF15-00.05.02

cover, water pipe

1

45

DQDF15-00.05.03

connecter,water pipe

1

46

DQDF15-00.05.04

flat

1

47

DQDF15-00.05.05

seat,water pipe

1

48

F25-02.00.00.11

water drain bazoo

2

49

15F-02.11

water nozzle

1

50

F25-02.00.00.18

rubber pipe

1

51

F25-02.00.00.30

rubber sealing,bottom

1

52

F25-02.00.00.13

cushion, decoration cover

2

53

F25-02.00.00.12

gasket, decoration cover

2

54

GB5783

srew M6*30

4

55

GB5287

gasket

4

56

GB5783

damper,bottom cover

4

57

GB5287

Shoulder pad tube

4

58

GB5783

srew M6*20

1

59

GB97.1

flat

1

60

F25-02.00.00.04

block,oil pipe

1

61

GB845

srew ST5.5*25

2

62

GB5783

srew M6*16

2

63

GB5783

srew M6*25

1

64

40F-02.00.00.02

rubber sleeve,shift level

1

65

GB97.1

flat

1

66

F9.9-02.00.00.12

water nozzle

2

67

F25-01.02.00.05

damper,indicating light

1

68

GB97.1

flat

2

69

F15-05.00.00.17

three direct links

2

70

F25-02.00.00.21

water pipe 5*9*470

1

71

F25-02.00.00.19

water pipe 5*9*355

1

72

F25-02.00.00.17

water pipe 5*9*305

1

73

F25-02.00.00.18

water pipe 5*9*45

1

Sorteer op
  
MaandagGesloten
Dinsdag 09:00 - 17:00 uur
Woensdag09:00 - 17:00 uur
Donderdag09:00 - 17:00 uur
Vrijdag09:00 - 17:00 uur
Zaterdag09:00 - 18:00 uur
ZondagGesloten
 

Nieuwsbrief

Meld u aan voor onze nieuwsbrief
Aanmelden

 
Trustwatersport 
Venenweg 71 
1161 AK  Zwanenburg 
The Netherlands 
  
Mobiel06-53401410
Emailinfo@trustwatersport.nl
WhatsApp 06-53401410
  
KvK nr53699793
BTW nrNL0011.67.962.B14
IBAN nrNL51INGB0005148929
BICINGBNL2A

 

Trustwatersport actieprijs

© 2009 - 2020 Trustwatersport.nl | sitemap | rss | webwinkel beginnen - powered by Mijnwebwinkel