Hidea / Nimarine (F9.9HE - Bottom Cowling)


Trustwatersport heeft onlangs de onderdelen voorraad van Hidea Marine overgenomen. Deze onderdelen zijn, naast de Hidea Buitenboordmotoren, ook te gebruiken in de Nimarine Buitenboordmotoren. 

Nimarine Buitenboordmotoren zijn in feite Hidea Buitenboordmotoren en komen dan ook uit de Hidea fabrieken in China. De onderdelen zijn verder te gebruiken in de Parsun Buitenboordmotoren en veelal ook in de Yamaha Buitenboordmotoren.

Momenteel worden de onderdelen in onze webshop geplaatst. Staat uw onderdeel er nog niet in, laat het ons dan even weten zodat we hier actie op kunnen nemen.



Nr

Onderdeel

Omschrijving

#

1

F9.9-02.00.00.15

rectangle Rubber plug

1

2

F9.9-02.00.00.01

Cover(upper),chock

1

3

15F-02.02

Pull rod,choke

1

4

F9.9-01.04.00.06

Connector rod,choke

1

5

15F-02.03

Protecting bush,choke

1

6

F9.9E-02.00.00.05

Choke pull rod base

1

7

GB/T6170

Hex nut M6

2

8

F15-01.06.01.00

Oil pressure alarm

1

9

15F-01.07.01.00

Fuel hose joint assy.

1

10

F9.9-01.04.00.13

Fuel hose joint gasket

1

11

 

Pipe clamp 10

2

12

F9.9-01.04.00.12

fuel hose

1

13

DQDF15-00.00.01

seven-core connecting cable

1

14

F9.9-02.00.00.09

Throttle cable Rubber sleeve

1

15

DQDF15-00.03.03

Rubber sleeve A

1

16

F9.9-01.04.00.15

Cable fixer Bracket

1

17

GB/T5783

Hex Bolt M6X25

5

18

F9.9-01.04.00.14

Cable fixer

1

19

F15-02.00.00.05

Shift limit plate

1

20

F15-02.00.00.06

Plate

1

21

GB/T5783

Hex Bolt M6X20

4

22

F9.9-02.00.00.03

Cable Bracket

1

23

15F-02.10

Shift connector rubber sleeve

1

24

F9.9-02.01.00.01

Shift connector bracket

1

25

F9.9-02.01.00.04

Bracket

2

26

15F-01.05.14

circlip

1

27

GB/T879.2

Spring round pin

4

28

F9.9-02.00.00.13

Shift lever

1

29

F9.9-02.01.00.03

Fuel hose bracket

1

30

GB/T5783

Hex bolt M6X35

4

31

GB/T5287

Flat Gasket

4

32

F9.9-02.00.00.05

Damper

4

33

F9.9-02.00.00.17

Lock handle

1

34

GB/T91

Cotter pin

2

35

F6-02.00.00.06

Lock handle connector

1

36

F6-02.00.00.05

Lock handle shaft

2

37

F6-02.03.00.00

Lock handle bracket

1

38

GB/T97.1

Flat Gasket

1

39

GB/T5783

Hex Bolt M6x12

1

40

F9.9-02.00.00.04

Bottom Base

1

41

F15-02.00.00.32

Damper

4

42

F9.9E-02.00.00.03

Shift Handle

1

43

F9.9-02.00.00.11

Bottom Base seal

1

44

GB/T848

Flat Gasket

13

45

F15-00.00.00.15

Gasket,damper

4

46

F9.9-02.00.00.06

Shoulder pad tube

4

47

F15-02.00.00.08

washer,bracket

4

48

F9.9E-01.06.00.22

Relay bracket

1

49

DQDF15-00.03.00

Relay

1

50

F9.9E-01.06.00.26

Battery wire

1

51

GB/T5783

Hex Bolt M6x16

2

52

F9.9E-02.00.00.01

Cable Bracket,remote control

1

53

F9.9E-02.00.00.02

Cable fixing pin

2

54

15F-01.03.11

circlip

2

55

HDYK00.00.24

Kabel Eindstuk

2

56

HDYK00.06.00

Cable Comp.,remote control

2

57

GB/T818

Screw M5X12

1

58

GB/T97.1

Flat Gasket

1

59

F9.9E-02.00.00.04

O-ring

1

Sorteer op
  
MaandagGesloten
 
Dinsdag09:00 - 12:30
13:00 - 18:00
Woensdag09:00 - 12:30
13:00 - 18:00
Donderdag09:00 - 12:30
13:00 - 18:00
Vrijdag09:00 - 12:30
13:00 - 18:00
Zaterdag09:00 - 12:30
13:00 - 18:00
ZondagGesloten
 

Nieuwsbrief

Meld u aan voor onze nieuwsbrief
Aanmelden

 
Trustwatersport 
Venenweg 71 
1161 AK  Zwanenburg 
The Netherlands 
  
Mobiel06-53401410
Emailinfo@trustwatersport.nl
WhatsApp 06-53401410
  
KvK nr53699793
BTW nrNL0011.67.962.B14
IBAN nrNL51INGB0005148929
BICINGBNL2A

 

Trustwatersport actieprijs

© 2009 - 2020 Trustwatersport.nl | sitemap | rss | webwinkel beginnen - powered by Mijnwebwinkel
Deze website maakt gebruik van cookies. Meer informatie Accepteren