Hidea / Nimarine (F25FE-T - Remote Control Box)


Trustwatersport heeft onlangs de onderdelen voorraad van Hidea Marine overgenomen. Deze onderdelen zijn, naast de Hidea Buitenboordmotoren, ook te gebruiken in de Nimarine Buitenboordmotoren. 

Nimarine Buitenboordmotoren zijn in feite Hidea Buitenboordmotoren en komen dan ook uit de Hidea fabrieken in China. De onderdelen zijn verder te gebruiken in de Parsun Buitenboordmotoren en veelal ook in de Yamaha Buitenboordmotoren.

Momenteel worden de onderdelen in onze webshop geplaatst. Staat uw onderdeel er nog niet in, laat het ons dan even weten zodat we hier actie op kunnen nemen.



Nr

Onderdeel

Omschrijving

#

1

HDYK00.00.01

Small plate

1

2

GB819 M5*16

Screw M5*12

5

3

GB819 M5*12

Screw M5*12

2

4

HDYK00.00.02

High speed lock handle

1

5

HDYK00.00.04

anti-attrition ring B

1

6

HDYK00.00.31

Big plate

1

7

HDYK00.00.03

Wave washer

1

8

HDYK00.01.00

Lock wheel

1

9

HDYK00.02.01

Buzzer

1

10

GB818 M3*14

Pan head screw with cross recess

1

11

HDYK00.05.00

Idle switch

1

12

HDYK00.00.10

Spring steel plate

5

13

GB818 M4*6

Pan head screw with cross recess

1

14

HDYK00.00.09

Press plate

1

15

HDYK00.00.11

Shift limit bar

1

16

HDYK00.00.12

Gasket,harness

1

17

HDYK00.03.00

emergency stop switches assy

1

18

HDYK00.04.00

Start switch assy.

1

19

HDYK00.00.08

Remote control box cover

1

20

HDYK00.00.16

Antifriction ring

2

21

HDYK00.00.20

Limiter,handle

1

22

GB818 M5*16

Screw

2

23

GB818 M5*16

Screw

3

24

HDYK00.09.05

Press plate,Lock handle

1

25

HDYK00.09.04

Bolt,friction adjusting

1

26

HDYK00.09.06

spring

1

27

HDYK00.09.01

Handle seat

1

28

HDYK00.09.03

Handle

1

29

HDYK00.02.02

Decorationring,harness

1

30

HDYK00.09.02

Decorationring,harness

1

31

HDYK00.00.15

Antifriction washer

1

32

HDYK00.00.26

Box cover connector

1

33

HDYK00.00.14

Shift seat

1

34

HDYK00.07.00

Throttle controler

1

35

HDYK00.00.06

Guide wheel

1

36

HDYK00.00.07

Handle switch cap

1

37

HDYK00.00.05

Guide wheel plate

1

38

GB818 M4*6

Pan head screw with cross recess

1

39

HDYK00.08.01

Clamp

1

40

GB896 6

Circlip

1

41

HDYK00.08.02

Adjusting screw

1

42

HDYK00.00.19

Shift control washer

1

43

HDYK00.00.17

Shift controler

1

44

HDYK00.00.13

Shift control washer

1

45

HDYK00.07.10

Guide wheel

1

46

DQQ-00.00.07.00-L

Bolt

1

47

GB9074.1

Flat gasket M8*30(8.8)

1

48

HDYK00.00.32

Date plate,remote control box

1

49

GB5287 M6

Flat gasket

3

50

GB6170 M6

Cross-recessed nut

3

51

GB820 M6*90

Cross recessed countersunk head screw

3

52

HDYK00.00.25

Remote Control Box Cable End

2

53

HDYK00.00.27

seal seat,harness

1

54

GB818 M5*10

Cross recessed countersunk head screw

1

55

DQQ-00.09.07

switch,trim

1

55

HDYK00.05.01

idle wire

1

Sorteer op
  
MaandagGesloten
 
Dinsdag09:00 - 12:30
13:00 - 18:00
Woensdag09:00 - 12:30
13:00 - 18:00
Donderdag09:00 - 12:30
13:00 - 18:00
Vrijdag09:00 - 12:30
13:00 - 18:00
Zaterdag09:00 - 12:30
13:00 - 18:00
ZondagGesloten
 

Nieuwsbrief

Meld u aan voor onze nieuwsbrief
Aanmelden

 
Trustwatersport 
Venenweg 71 
1161 AK  Zwanenburg 
The Netherlands 
  
Mobiel06-53401410
Emailinfo@trustwatersport.nl
WhatsApp 06-53401410
  
KvK nr53699793
BTW nrNL0011.67.962.B14
IBAN nrNL51INGB0005148929
BICINGBNL2A

 

Trustwatersport actieprijs

© 2009 - 2020 Trustwatersport.nl | sitemap | rss | webwinkel beginnen - powered by Mijnwebwinkel
Deze website maakt gebruik van cookies. Meer informatie Accepteren