Hidea / Nimarine (F6.0 - Lower Casing - L)


Trustwatersport heeft onlangs de onderdelen voorraad van Hidea Marine overgenomen. Deze onderdelen zijn, naast de Hidea Buitenboordmotoren, ook te gebruiken in de Nimarine Buitenboordmotoren. 

Nimarine Buitenboordmotoren zijn in feite Hidea Buitenboordmotoren en komen dan ook uit de Hidea fabrieken in China. De onderdelen zijn verder te gebruiken in de Parsun Buitenboordmotoren en veelal ook in de Yamaha Buitenboordmotoren.

Momenteel worden de onderdelen in onze webshop geplaatst. Staat uw onderdeel er nog niet in, laat het ons dan even weten zodat we hier actie op kunnen nemen.



Nr

Onderdeel

Omschrijving

#

1

GB/T5783

Bolt M6*20

1

2

F4-06.22

Shift cam locker B

1

3

F4-06.23

Shift cam locker A

1

4

F4-06.16

Spring,rubber ring

1

5

GB/T5783

Bolt M6*165

2

6

F4-06.27

Dowel pin

4

7

F4-01.06.15.03

Oil seal B10.8*21*7

2

8

F4-06.01.03

Oil Bearing

1

9

F4-06.21.04

Seal ring(lower),hose

1

10

GB/T5783

Bolt M6*45

4

11

F4-06.20

Plate,water pump

2

12

F4-06.21.01

Water pump housing assy.

1

13

F4-06.21.02

Insert, Cartridge

1

14

F4-06.19

Pin,water pump base

2

15

F4-06.18

Gasket,water pump

1

16

F4-06.21.03.00

Impeller assy.

1

17

F4-06.17

Plate,water pump

1

18

F4-06.15

Rubber seal ring

1

19

GB/T5783

Bolt M6*25

1

20

F4-06.01.04

Oil Bearing

1

21

F4-06.14

Water pump base

1

22

F4-06.13

Gasket,water pump base

1

23

GB91

Cotter pin (2.5*20)

1

24

F4-06.26

Nut

1

25

GB/T96.1-2000

Flat gasket 8

1

26

F6-06.00.00.00

Propeller(7-1/2*8)

1

27

F4-06.25.02.00

Propeller shaft teeth assy

1

28

F4-06.24

Propeller heel

1

29

GB/T5783

Bolt M6*16

2

30

F4-06.07.01

Cap,lower casing

1

31

F4-06.07.03

O ring,lower casing

1

32

F4-06.05

Gasket

1

33

F4-06.06

Reverse gear

1

34

F9.9-06.00.00.15

Bearing 6004C2

1

35

F4-06.07.02

Oil seal 22*13*7

2

36

F4-06.04.04

Gear shift plunger

1

37

F4-06.04.01

Propeller shaft

1

38

F4-06.04.03

Dog clutch

1

39

F4-06.04.02

Compression spring

1

40

GB896.6

Circlip 6

1

41

F4-06.08

Driving wheel

1

42

F4-06.09

Adjuster,Driving wheel

1

43

F4-08.04-L

Drive shaft(long shaft)

1

44

F4-06.11.03

Drive shaft pin

1

45

F4-06.11.02

Flexible retainer ring (for shaft)

1

46

F4-06.03

Forward gear

1

47

F9.9-06.00.00.15

Bearing 6004C2

1

48

F4-08.06.00-L

Gear shift cam (long shaft)

1

49

GB879

Flexible cylinder pin (2.5*20)

1

50

F4-06.01.01

Lower casing

1

51

GB/T5783

Bolt M6*12

1

52

GB/T861.1

Serrated locking washer 6

1

53

F4-06.02

Anode B

1

54

15F-06.01.03

Plug screw

3

55

15F-06.01.04

Plug screw gasket

3

56

GB/T97.1

Flat gasket 6

4

57

GB/T848

Flat gasket 6

2

58

GB/T893.1

Flexible retainer ring

1

59

F4-08.02

Locating bush

1

60

F4-08.03

Rubber bush

1

61

F4-08.01

Extension casing

1

 

 

Lower casing assy-L

1

Sorteer op
  
MaandagOp afspraak
Dinsdag Gesloten
WoensdagOp afspraak
Donderdag09:00 - 12:00 uur
13:00 - 16:00 uur
Vrijdag09:00 - 12:00 uur
13:00 - 16:00 uur
Zaterdag09:00 - 12:00 uur
13:00 - 16:00 uur
ZondagOp afspraak
 

Nieuwsbrief

Meld u aan voor onze nieuwsbrief
Aanmelden

 
Trustwatersport 
Venenweg 71 
1161 AK  Zwanenburg 
The Netherlands 
  
Mobiel06-53401410
Emailinfo@trustwatersport.nl
WhatsApp 06-53401410
  
KvK nr53699793
BTW nrNL0011.67.962.B14
IBAN nrNL51INGB0005148929
BICINGBNL2A

 

Trustwatersport actieprijs

© 2009 - 2020 Trustwatersport.nl | sitemap | rss | webwinkel beginnen - powered by Mijnwebwinkel