Hidea / Nimarine (F25FE - Bottom Cowling)


Trustwatersport heeft onlangs de onderdelen voorraad van Hidea Marine overgenomen. Deze onderdelen zijn, naast de Hidea Buitenboordmotoren, ook te gebruiken in de Nimarine Buitenboordmotoren. 

Nimarine Buitenboordmotoren zijn in feite Hidea Buitenboordmotoren en komen dan ook uit de Hidea fabrieken in China. De onderdelen zijn verder te gebruiken in de Parsun Buitenboordmotoren en veelal ook in de Yamaha Buitenboordmotoren.

Momenteel worden de onderdelen in onze webshop geplaatst. Staat uw onderdeel er nog niet in, laat het ons dan even weten zodat we hier actie op kunnen nemen.



Nr

Onderdeel

Omschrijving

#

1

F25-02.00.00.15

Bottom Cowling

1

2

40F-02.02.00.03

Washer A

1

3

40F-02.02.00.02

Wave washer

1

4

F25-02.02.00.00

Lock handle comp.

1

5

40F-02.02.00.07

Spring hook

1

6

GB97.1

Flat Pad 6

1

7

GB5783

Hex Bolt M6*20

1

8

40F-02.02.00.06

Tension spring,  Locking Hook

1

9

40F-02.02.00.04

Washer B

1

10

F25-02.02.00.04

Locking Block

1

11

GB96

Flat Pad 6

1

12

GB5783

Hex Bolt M6*12

1

13

F25-02.00.00.01

Cowling side plug

1

14

F25-02.00.00.02

Side plug rubber gasket

1

15

F25-02.00.00.03

Side plug plate

1

16

GB97.1

Flat Pad 6

2

17

GB5783

Hex Bolt M6*20

2

18

GB5783

Hex Bolt M6*20

1

19

GB97.1

Flat Pad 6

1

20

F25-02.00.00.05

Cable fixed seat

1

21

F25-02.00.00.06

Rubber fixed sleeve of cable

1

22

GB5783

Hex Bolt M6*20

2

23

GB97.1

Flat Pad 6

2

24

F25-02.00.00.10

Bracket

1

25

F15-02.00.00.15

Handle connceting rod Damper

1

26

GB818

Screw M6*10

1

27

GB97.1

Flat Pad 6

1

28

F25-01.02.09.00

Indicator light comp.

1

29

F25-02.00.00.16

Rubber plug

1

30

F25-02.01.00.02

Cable guide Seat

1

31

F25-02.01.00.01

Cushion tube

1

32

F25E-02.00.00.31

Cable fixing plate

1

33

GB97.1

Flat Pad 6

1

34

GB5783

Hex Bolt M6*20

1

35

F25E-02.00.00.32

Fixing plate Rubber plate

2

36

F25E-02.00.00.33

Fixing Plate

2

37

GB97.1

Flat Pad 6

1

38

GB5783

Hex Bolt M6*20

1

39

15F-01.07.01.00

Fuel hose joint assy.

1

40

F9.9-01.04.00.13

Washer, fuel hose joint

1

41

 

Pipe Clamp φ10

2

42

F25-01.03.00.02

Oil inlet hose, Fuel Filter

1

43

F25-02.00.00.26

Hose Sleeve,

1

44

DQDF15-00.05.02

External water hose Cap

1

45

DQDF15-00.05.03

External water hose Plug

1

46

DQDF15-00.05.04

Rubber gasket

1

47

DQDF15-00.05.05

External water hose Seat

1

48

F25-02.00.00.11

Water nozzle (Big)

2

49

15F-02.11

Plastic Nozzle

1

50

F25-02.00.00.18

Rubber hose  5*9*45

1

51

F25-02.00.00.30

Bottom Cowling rubber sealing strip

1

52

F25-02.00.00.13

Damper washer, Decoration cover

2

53

F25-02.00.00.12

Damper, decoration cover

2

54

GB5783

Hex Bolt M6*30

4

55

GB5287

Flat Pad 6

4

56

GB5783

Hex Bolt M6*30

4

57

GB5287

Flat Pad 6

4

58

GB5783

Hex Bolt M6*20

1

59

GB97.1

Flat Pad 6

1

60

F25-02.00.00.04

Pressing block, Fuel hose

1

61

GB845

Tapping Screw ST5.5*25

2

62

GB5783

Hex Bolt M6*16

2

63

GB5783

Hex Bolt M6*25

1

64

40F-02.00.00.02

Shift lever rubber sleeve

1

65

GB97.1

Flat Pad 6

1

66

F9.9-02.00.00.12

Water nozzle

2

67

F25-01.02.00.05

Shock pad, Indicator light

1

68

GB97.1

Flat Pad 6

2

69

F15-05.00.00.17

T-Connector

2

70

F25-02.00.00.21

Rubber Hose  5*9*470

1

71

F25-02.00.00.19

Rubber Hose  5*9*355

1

72

F25-02.00.00.17

Rubber Hose  5*9*305

1

73

F25-02.00.00.18

Rubber Hose  5*9*45

1

Sorteer op
  
MaandagGesloten
 
Dinsdag09:00 - 12:30
13:00 - 18:00
Woensdag09:00 - 12:30
13:00 - 18:00
Donderdag09:00 - 12:30
13:00 - 18:00
Vrijdag09:00 - 12:30
13:00 - 18:00
Zaterdag09:00 - 12:30
13:00 - 18:00
ZondagGesloten
 

Nieuwsbrief

Meld u aan voor onze nieuwsbrief
Aanmelden

 
Trustwatersport 
Venenweg 71 
1161 AK  Zwanenburg 
The Netherlands 
  
Mobiel06-53401410
Emailinfo@trustwatersport.nl
WhatsApp 06-53401410
  
KvK nr53699793
BTW nrNL0011.67.962.B14
IBAN nrNL51INGB0005148929
BICINGBNL2A

 

Trustwatersport actieprijs

© 2009 - 2020 Trustwatersport.nl | sitemap | rss | webwinkel beginnen - powered by Mijnwebwinkel
Deze website maakt gebruik van cookies. Meer informatie Accepteren