Hidea / Nimarine (F6.0 - Power System)


Trustwatersport heeft onlangs de onderdelen voorraad van Hidea Marine overgenomen. Deze onderdelen zijn, naast de Hidea Buitenboordmotoren, ook te gebruiken in de Nimarine Buitenboordmotoren. 

Nimarine Buitenboordmotoren zijn in feite Hidea Buitenboordmotoren en komen dan ook uit de Hidea fabrieken in China. De onderdelen zijn verder te gebruiken in de Parsun Buitenboordmotoren en veelal ook in de Yamaha Buitenboordmotoren.

Momenteel worden de onderdelen in onze webshop geplaatst. Staat uw onderdeel er nog niet in, laat het ons dan even weten zodat we hier actie op kunnen nemen.



Nr

Onderdeel

Omschrijving

#

1

F6-01.05.07.00

Crankcase comp.(with crankcase cover)

1

2

F6-01.05.00.26

Oil baffle plate

1

3

 

Sylphon bellows Ф12*140

1

4

GB/T5783

Bolt M5*10

2

5

F4-01.06.19

Woodruff key

1

6

F4-01.06.02

Ball bearing 6205CC3

1

7

F6-01.05.03.00

Crankshaft comp.

1

8

F6-01.05.04.00

Connecting rod comp.

1

9

F6-01.05.05.00

piston comp.

1

10

F6-01.05.06.00

Camshaft comp.

1

11

F4-01.06.22

Adjuster,timing gear

1

12

F6-01.05.00.19

Gasket,crankcase

1

13

GB/T5783

Bolt M8*14 

1

14

F2.5-01.01.00.04

Copper Washer

1

15

F4-01.06.03

Joint,Breather pipe

1

16

 

Hose clip

1

17

15F-01.06.10

Joint,hose

1

18

F6-01.04.00.01

Damper ring,fuel tank

1

19

F15-01.01.00.18

Cushion tube

4

20

F6-01.05.00.18

Crankcase cover

1

21

GB/T97.1

Flat gasket 6

10

22

GB/T5783

Bolt M6*50(A4-80)

10

23

F6-01.05.00.17

Inner rotor

1

24

F6-01.05.00.16

Outer rotor

1

25

F6-01.05.00.15

Crescent plate

1

26

GB/T823

Pan head bolt M6*12

2

27

F6-01.05.01.00

Oil filter comp.

1

28

F6-01.05.00.14

Spring,Oil pump

1

29

F6-01.05.00.13

Oil pump seal

1

30

F6-01.05.00.12

Oil pump housing

1

31

F2.5-01.01.00.04

Copper Washer

1

32

F2.5-01.01.00.02

Oil Drain Plug (M8 x 20)

1

33

GB/T97.1

Flat gasket 6

3

34

GB/T5782

Bolt M6*35(thread #18)

3

35

F4-01.06.15.02

Oil seal A(20*30*7)

1

36

F4-01.06.15.03

Oil seal B(10.8*21*7)

2

37

F4-01.06.15.04

O ring

1

38

F4-01.06.15.01

Casing,oil seal

1

39

GB/T97.1

Flat gasket 8

1

40

GB/T5783

Bolt M8*20

1

41

F6-01.03.04.00

Wire comp.

1

42

GB/T5783

Bolt M6*12

1

43

GB/T97.1

Flat washer 6

1

44

F4-01.06.27

Dipstick O ring

1

45

F4-01.06.26

Dipstick

1

46

F2.5-01.01.01.00

Engine oil window comp

1

47

F4-01.06.04

Oil seal,Crankshaft

1

48

F15-01.03.00.42

Fix clip,air breather tube

1

49

GB/T97.1

Flat washer 6

1

50

GB/T5783

Bolt M6*12

1

51

F6-01.03.05.00

Flying wheel comp

1

52

F6-01.05.00.08

Starter pulley

1

53

F6-01.03.03.00

CDI comp

1

54

GB/T97.1

Flat washer 6

2

55

GB/T5783

Bolt M6*25

2

56

GB/T97.1

Flat washer 12

1

57

15F-01.03.19

Flywheel nut

1

58

GB/T97.1

Flat washer 6

3

59

GB/T5783

Bolt M6*35

2

60

GB/T5783

Bolt M6*20

1

61

F6-01.01.00.00

Starter cover assy.

1

62

F6-01.04.01.01

Fuel tank

1

63

F4-01.07.01.04

Damper

2

64

F4-01.07.01.02

Washer,fuel tank

2

65

F6-01.04.00.14

Damper ring,fuel tank

1

66

F4-01.07.02.00

Cap,fuel tank comp

1

67

F6-01.05.09.00

Cylinder gasket

1

68

F6-01.05.02.00

Cylinder head comp

1

69

GB/T97.1

Flat washer 6

2

70

GB/T5783

Bolt M6*12

2

71

CR6HSB

Spark plug

1

72

GB/T5789

Flange bolt M8*60

4

73

F6-01.05.00.11

Seal, Cylinder head cover

1

74

F6-01.05.00.10

Cylinder head cover

1

75

GB/T97.1

Flat washer 6

5

76

GB/T5783

Bolt M6*20

5

77

F15-01.03.00.42

Fix clip,air breather tube

5

78

F6-01.03.06.00

Earthing conductor comp.

1

79

F6-01.05.00.09

Water hose

1

80

F4-01.06.28

Thermostat gasket

1

81

GB/T818

Pan head bolt M5*25

1

82

F4-01.06.30

Anode A

1

83

F15-01.01.00.14

Thermostat(60℃)

1

84

GB/T97.1

Flat washer 6

3

85

GB/T5783

Bolt M6*20

3

86

F4-01.06.29

Thermostat cap

1

87

F4-01.06.03

Joint,Breather pipe

1

88

F6-01.05.00.01

Base,throttle cable cam

1

89

F6-01.05.00.03

Connecting block,throttle

1

90

GB/T97.1

Flat washer 6

1

91

GB/T5783

Bolt M6*12

1

92

15F-01.02.07

Joint,chock lever

1

93

F6-01.05.00.02

Pulley

1

94

F6-01.05.00.04

End wheel bushing

1

95

GB/T96

Flat washer 6

1

96

GB/T97.1

Flat gasket 6

1

97

GB/T5783

Bolt M6*35

1

98

F6-01.05.00.05

Throttle lever

1

99

F6-01.05.00.27

Joint,Breather pipe

1

100

F6-01.02.00.03

Exhaust pipe

1

101

F4-01.07.13.11

O-ring,fuel pump

1

102

F4-01.07.13.00

Fuel pump assy.

1

103

 

Hose clip 9

7

104

GB/T97.1

Flat gasket 6

2

105

GB/T93

Washer,spring

2

106

GB/T5783

Bolt M6*30

2

107

F6-01.04.00.07

Outlet pipe,fuel pump

1

108

F6-01.04.00.08

Inlet pipe, fuel pump

1

109

F6-01.02.00.06

Gasket, intake manifold (outlet)

1

110

GB/T5783

Bolt M6*25

2

111

GB/T97.1

Flat washer 6

2

112

F6-01.02.00.05

Intake manifold

1

113

F6-01.02.00.01

Gasket, intake manifold (inlet)

2

114

F6-01.02.00.02

Heatproof plate

1

115

F6-01.02.02.00

Carburetor comp

1

116

GB/T5783

Bolt M5*10

1

117

GB/T97.1

Flat gasket 5

1

118

F6-02.00.00.01

Plate,choker wire

1

119

GB/T39

C class square nut M5

1

120

F6-01.02.00.07

O ring,air cleaner

1

121

F6-01.04.00.11

Oil outlet hose, manual pump

1

122

GB/T97.1

Flat gasket 6

2

123

GB/T70.1

Bolt M6*85

2

124

F4-01.02.06.06

Rubber plug

1

125

F6-01.02.01.00

Air cleaner comp

1

126

F6-01.02.00.04

Fuel collection tube

1

127

F6-01.04.02.00

Manual pump comp.

1

128

F6-01.04.00.09

Oil inlet hose,manual pump

1

129

 

Ribbon

3

130

F15-05.00.00.17

T-branch pipe

1

131

F6-01.04.00.13

Fuel hose E

1

132

F9.9-01.03.04.00

Fuel filter comp

1

133

F6-01.04.00.06

Fuel hose D

1

134

F9.9-01.04.00.05

Connecting bar cap

1

Sorteer op
  
MaandagGesloten
 
Dinsdag09:00 - 12:30
13:00 - 18:00
Woensdag09:00 - 12:30
13:00 - 18:00
Donderdag09:00 - 12:30
13:00 - 18:00
Vrijdag09:00 - 12:30
13:00 - 18:00
Zaterdag09:00 - 12:30
13:00 - 18:00
ZondagGesloten
 

Nieuwsbrief

Meld u aan voor onze nieuwsbrief
Aanmelden

 
Trustwatersport 
Venenweg 71 
1161 AK  Zwanenburg 
The Netherlands 
  
Mobiel06-53401410
Emailinfo@trustwatersport.nl
WhatsApp 06-53401410
  
KvK nr53699793
BTW nrNL0011.67.962.B14
IBAN nrNL51INGB0005148929
BICINGBNL2A

 

Trustwatersport actieprijs

© 2009 - 2020 Trustwatersport.nl | sitemap | rss | webwinkel beginnen - powered by Mijnwebwinkel
Deze website maakt gebruik van cookies. Meer informatie Accepteren