Hidea / Nimarine / Parsun (F6.0 - Lower Casing - S)


Trustwatersport heeft onlangs de onderdelen voorraad van Hidea Marine overgenomen. Deze onderdelen zijn, naast de Hidea Buitenboordmotoren, ook te gebruiken in de Nimarine Buitenboordmotoren. 

Nimarine Buitenboordmotoren zijn in feite Hidea Buitenboordmotoren en komen dan ook uit de Hidea fabrieken in China. De onderdelen zijn verder te gebruiken in de Parsun Buitenboordmotoren en veelal ook in de Yamaha Buitenboordmotoren.

Momenteel worden de onderdelen in onze webshop geplaatst. Staat uw onderdeel er nog niet in, laat het ons dan even weten zodat we hier actie op kunnen nemen.



Nr

Onderdeel

Omschrijving

#

1

GB/T5783

Bolt M6*20

1

2

F4-06.22

Shift cam locker B

1

3

F4-06.23

Shift cam locker A

1

4

F4-06.16

Spring,rubber ring

1

5

GB/T5783

Bolt M6*40

2

6

F4-06.27

Dowel pin

2

7

F4-01.06.15.03

Oil seal B10.8*21*7

2

8

F4-06.01.03

Oil Bearing

1

9

F4-06.21.04

Seal ring(lower),hose

1

10

GB/T5783

Bolt M6*45

4

11

F4-06.20

Plate,water pump

2

12

F4-06.21.01

Water pump housing assy.

1

13

F4-06.21.02

Water pump inner housing

1

14

F4-06.19

Pin,water pump base

2

15

F4-06.18

Gasket,water pump

1

16

F4-06.21.03.00

Impeller assy.

1

17

F4-06.17

Plate,water pump

1

18

F4-06.15

Rubber seal ring

1

19

GB/T5783

Bolt M6*25

1

20

F4-06.01.04

Oil Bearing

1

21

F4-06.14

Water pump base

1

22

F4-06.13

Gasket,water pump base

1

23

GB91

Cotter pin (2.5*20)

1

24

F4-06.26

Nut

1

25

GB/T96.1-2000

Flat gasket

1

26

F6-06.00.00.00

Propeller(7-1/2*8)

1

27

F4-06.25.02.00

Propeller shaft teeth assy

1

28

F4-06.24

Propeller heel

1

29

GB/T5783

Bolt M6*16

2

30

F4-06.07.01

Cap,lower casing

1

31

F4-06.07.03

O ring,lower casing

1

32

F4-06.05

Gasket

1

33

F4-06.06

Reverse gear

1

34

F9.9-06.00.00.15

Bearing 6004C2

1

35

F4-06.07.02

Oil seal 22*13*7

2

36

F4-06.04.04

Gear shift plunger

1

37

F4-06.04.01

Propeller shaft

1

38

F4-06.04.03

Dog clutch

1

39

F4-06.04.02

Compression spring

1

40

GB896.6

Circlip

1

41

F4-06.08

Driving wheel

1

42

F4-06.09

Adjuster,Driving wheel

1

43

F4-06.11.01-S

Drive shaft(short shaft)

1

44

F4-06.11.03

Drive shaft pin

1

45

F4-06.11.02

Flexible retainer ring (for shaft)

1

46

F4-06.03

Forward gear

1

47

F9.9-06.00.00.15

Bearing 6004C2

1

48

F4-06.12.00-S

Gear shift cam (short shaft)

1

49

GB879

Flexible cylinder pin (2.5*20)

1

50

F4-06.01.01

Lower casing

1

51

GB/T5783

Bolt M6*12

1

52

GB/T861.1

Serrated locking washer 6

1

53

F4-06.02

Anode B

1

54

15F-06.01.03

Plug screw

3

55

15F-06.01.04

Plug screw gasket

3

56

GB/T97.1

Flat gasket 6

4

57

GB/T848

Flat gasket 6

2

 

 

Lower casing assy

1

Sorteer op

Maandag Gesloten
Dinsdag 09:00 - 17:00
Woensdag 09:00 - 17:00
Donderdag09:00 - 17:00
Vrijdag 09:00 - 17:00
Zaterdag 09:00 - 18:00
ZondagGesloten
 

Nieuwsbrief

Meld u aan voor onze nieuwsbrief
Aanmelden

Ter attentie

Prijzen en specificaties van onze artikelen en services kunnen zonder voorafgaande aankondiging worden gewijzigd.

Genoemde prijzen zijn adviesverkoopprijzen incl. 21% BTW. 

Hiermee komen alle voorgaande prijspublicaties te vervallen.

Typefouten voorbehouden.

Afbeeldingen en kleuren van artikelen op deze website kunnen afwijken van de originele kleuren.


Trustwatersport
Venenweg 71
1161 AK  ZWANENBURG
The Netherlands

KvK
BTW
IBAN
BIC
Email
GSM
Whatsapp

53699793
NL001167962B14
NL51INGB0005148929
INGBNL2A
info@trustwatersport.nl
06-53401410
06-53401410

Trustwatersport actieprijs

© 2009 - 2020 Trustwatersport.nl | sitemap | rss | webwinkel beginnen - powered by Mijnwebwinkel
Deze website maakt gebruik van cookies. Accepteren Meer informatie